Hemen Şimdi

250.000 $ ve üzerinde gayrimenkul yatırımı yaparak Türkiye vatandaşlığı elde edin!

Türkiye vatandaşları ile eşit haklar

Vatandaşlığa tabi tutulan Türkiye vatandaşlarının, bedava eğitim ve sağlık hizmetleri, vergi ve sigorta primi indirimleri ve devlet desteği gibi diğer Türkiye vatandaşları ile eşit haklara sahiptir. 156 ülkeye vizesiz seyahat imkanı.

Deneyimli Danışmanlar

Başvuru sürecinin “hassas” olması nedeni ile yabancıların yerel bir uzman ve güvenilir danışman ile işbirliği yapmaları gerekir.

Güvene Dayalı İşlemler

Prosesi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde sürdürmek için, güvene dayalı işlemler yetkili avukatlar tarafından yapılmalıdır.

Yatırım Öncesi Hizmetlerimiz

DOĞRU YATIRIM ANALİZİ

İhtiyacınız ve yatırım kararlarınız doğrultusunda en doğru gayrimenkul’ün belirlenmesi, seçeneklerin hazırlanması.

GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Almak ya da satmak istediğiniz gayrimenkul’ün gerçek değerini belirlemek için yapılan teknik analizlerdir.

HUKUKİ DEĞERLEME

Almak ya da satmak istediğiniz gayrimenkulün hukuki uygunluğunun ve risklerinin analiz edilmesi.

Yatırım ile Türkiye Vatandaşlığı

Gayrimenkul yatırımı veya sermaye yatırımı veya istihdam yatırımı yaparak Türkiye Vatandaşlığı almaya hak kazanın!

Gayrimenkul Yatırımı İle Türkiye Vatandaşlığı

Gayrimenkul yatırımı ile Türkiye vatandaşlığının kazanılması için en az 250.000 $ değerindeki gayrimenkulün satın alarak yabancı yatırımcının tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koydurması gerekmektedir. Böylelikle yabancının 250.000 $ veya karşılığı döviz ya da TL tutarındaki taşınmazı şerh koydurma koşulu ile satın aldığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca tespit edilmiş ise Türk vatandaşlığını kazanabilecektir.

Sermaye Yatırımı İle Türkiye Vatandaşlığı

Yabancı yatırımcı 500.000 $ veya karşılığı döviz ya da TL tutarında serbest sermaye yatırımı gerçekleştirerek Türk vatandaşlığı kazanabilecektir. Yatırımla Türk vatandaşlığı kazanılması amacıyla alınması gereken uygunluk belgesi için başvuru yapılmalıdır. Yatırımcı uygunluk belgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’ne başvuracaktır.

İstihdam Yatırımı İle Türkiye Vatandaşlığı

Yabancının istihdam yatırımı yoluyla Türk vatandaşlığını kazanabilmesi için en az 50 kişilik istihdam oluşturduğu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca tespit edilmesi gerekmektedir. Yatırımcı Türkiye vatandaşlığı kazanma maksadıyla alacağı uygunluk belgesi için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İş gücü Genel Müdürlüğü’ne başvurmalıdır.

Türkiye Vatandaşlığı almak için ne tür gayrimenkul satın almam gerekiyor?

Türkiye Vatandaşlığı almak için en az 250.000 ABD Doları değerinde ve 3 yıl boyunca tapuya “satılmayan” bir ek notu olan bir gayrimenkul satın almanız gerekir. Satın alınacak gayrimenkul bir bina, bir daire veya bir arsa olabilir. Müşterek arsaların satın alınması durumunda, payın değeri en az 250.000 ABD Doları olmalıdır.

NOVA TURKISH CITIZENSHIP, yabancılar için doğru ve güvenilir bir yatırım yapmaları ve satış sözleşmelerini güvence altına almak için bir gayrimenkul satın almaları için yasal danışmanlık hizmeti verir.

Bir bankaya yatırım yaparak Türk Vatandaşlığı alabilir miyim?

Yatırımcı, kendisi için açılan banka hesabına en az 500.000 ABD Doları karşılığı Türk Lirası ya da Türk Lirası olarak yatırmalıdır. Bu hesap Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından 3 yıl süreyle engellenmelidir. Bu miktardaki yatırım bir mevduat hesabına veya bir hesap hesabına yerleştirilebilir.

Vatandaşlık Süreci

250.000$ değerinde ve üzeri gayrimenkul yatırımı yaparak Türkiye Vatandaşlığını elde edin.

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alın!

HİZMETLER

İş ortaklarımız ile aşağıdaki hizmetleri vermeye devam ediyoruz

Hukuk

Hukuk desteğimiz sayesinde sorunlarınızı anında çözün ! NOVA Turkish Citizenship anlaşmalı hukuk büroları her türlü hukuki sorunlarınızı anında çözmek ve size yasal zeminde destek vermek için yanınızda olacaktır. Hukuk bürolarımız ayrıca sözleşmelerinizin hazırlanmasında ve kontrolünde de size her türlü desteği vereceklerdir.

Gayrimenkul Yatırımı

Türkiye Cumhuriyeti Türkiye vatandaşı olmayan yabancıların Türkiye topraklarında konut, arazi, arsa gibi gayrimenkul yatırımı yapmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Mülk Yönetimi

Mülk yönetimi genel anlamda; mülk sahibinin gayrimenkul varlığını gözetir, denetler, yönetir ve bilgilendirir. Mülk yönetimi ile mülk sahibi ile kiracılar arasında irtibat yetkilisi görevi görmektedir.

Vergi Yönetimi

Gayrimenkullerinizin gelirinden doğan Gelir Verginizi ve Emlak vergilerinizi ödeyebilmeniz için sizlere gerekli bildirimleri yapıyor ve vergi muafiyetleri konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Sigorta

Sigorta, aynı türden riskle karşı karşıya olan kişilerin belirli bir miktar para ödeyerek oluşturdukları prim havuzundan sadece o riskin gerçekleşmesi sonucu fiilen zarara uğrayanların zararını karşılamada kullanıldığı bir risk transfer sistemidir. Bina Tamamlama Sigortası, Tapu Sigortası, Gayrimenkul Sigortası, Eşya Sigortası yapıyoruz.

Oturma İzni

Taşınmazı bulunan yabancıların ikamet izni talebinde bulunması halinde taşınmazın konut olması ve bu amaçla kullanılması gerekmektedir.

Yatırım ile Türkiye Vatandaşlığı

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alabilirsiniz.

41+

Yıllık Deneyim

10,000+

Hizmet Talepleri

7/24

Destek

100.000.000 $

Kazanan Müşteri

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

العربية简体中文EnglishفارسیРусскийTürkçe
WhatsApp chat