Hakkımızda

41 Yıllık Tecrübeye Sahip Köklü Bir Firmayız…

Nova Group , Amerika, Avrupa ve Türkiye arasında kurulmuş güçlü bir köprü görevi görmektedir.

  • Nova Group, Amerika, Avrupa ve Türkiye’de, yatırım ve ticaret konularında, bireysel ve kurumsal bazda kapsamlı hizmetler vermektedir.Şirketimiz, Amerika’da ve Avrupa’da yatırım yapmak isteyenlerin yanı sıra yatırımını yapmış ancak büyüyüp gelişmek isteyen kurumlara da danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  • Amerika’da ve Avrupa’da iş kurmayı düşünen, oturum ve vatandaşlık hizmet almak isteyen girişimciler veya ticarî faaliyetlerini Amerika’ya ve Avrupa’ya taşımayı düşünen iş adamları için vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şöyledir:

Danışmanlık, emlâk, dış ticaret, finans, yatırım, mortgage çözümleri, şirket kurulması, muhasebe ve malî müşavirlik hizmetle-ri, proje yatırımları, oturum, vatandaşlık ve vize danışmanlığı.

Çözüm ortaklarımız olan Avukatlar, Değerleme Uzmanları, Gayrimenkul Danışmanları, Bankacılar, Finansçılar, Vatandaşlık Uzmanları, Oturma İzni Uzmanları, Gayrimenkul Sigortası Yapan Şirketler, Mobilyacılar, Nakliye Şirketleri, Mali Müşavirler, Muhasebeciler, Turizm Şirketleri, VİP Servisleri vd. kurulmuş bir network ağıdır.

Buradaki hedef öncelikle dünyadaki oturma izni ve vatandaşlık veren ülkelerde rekabet şartlarının oluşturulması, Türkiye’de daha fazla güvenli ve rakiplerine göre daha avantajlı yollarla oturma izni ve vatandaşlığı, gayrimenkul alımı, hisse alımı, gayrimenkul yatırım fonu alımı ve bunun koordinasyonu bunları çözüm ortaklarıyla birlikte inovatif düşünceyi gerçeğe dönüştürerek ve dijital dönüşüm ile birlikte vatandaşlığı ve oturma iznini sağlayan bir network ağıdır.

250.000$ değerinde ve üzeri gayrimenkul yatırımı yaparak Türkiye Vatandaşlığını elde edin.

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alın!

WhatsApp chat