Değerleme Şirketleri

Değerleme, bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız ve tarafsız olarak takdirini ifade eder.

Gayrimenkul değerleme şirketleri ise bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız ve tarafsız olarak, bu değeri etkileyen gayrimenkulün niteliği, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde yazılı olarak raporlayabilecek düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi değerleme uzmanları vasıtasıyla takdir edilmesi konusunda faaliyet gösteren ve Kanunda gayrimenkul değerleme kurumu olarak ifade edilen hizmet şirketidir.

Gayrimenkul yatırımı ile vatandaşlık süreceğinde değerleme olmaksızın gayrimenkulün alınması mümkün değildir. Değerleme olmaksızın alınan bir gayrimenkul vatandaşlık hakkını doğurmaz.

Yatırım yoluyla vatandaşlık sürecinde bizimle beraber çözüm ortağı olmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.

Bize posta gönderiniz

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

250.000$ değerinde ve üzeri gayrimenkul yatırımı yaparak Türkiye Vatandaşlığını elde edin.

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alın!

WhatsApp chat