HİZMETLER

İş ortaklarımız ile aşağıdaki hizmetleri vermeye devam ediyoruz

Hukuk

Nova Turkish Citizenship’in öncelikli misyonu; müşterilerine her hizmet aşamasında güvenilir hizmet sunmaktır.

Nova Turkish Citizenship sunduğu hizmetlere ilişkin hukuk alanlarında uzman ve farklı dillerde hizmet sunabilen Hukuk Büroları ile işbirliği yapmaktadır.

Gayrimenkul Yatırımı

Türkiye Cumhuriyeti Türkiye vatandaşı olmayan yabancıların Türkiye topraklarında konut, arazi, arsa gibi gayrimenkul yatırımı yapmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Mülk Yönetimi

Mülk yönetimi genel anlamda; mülk sahibinin gayrimenkul varlığını gözetir, denetler, yönetir ve bilgilendirir. Mülk yönetimi ile mülk sahibi ile kiracılar arasında irtibat yetkilisi görevi görmektedir.

Vergi Yönetimi

Gayrimenkullerinizin gelirinden doğan Gelir Verginizi ve Emlak vergilerinizi ödeyebilmeniz için sizlere gerekli bildirimleri yapıyor ve vergi muafiyetleri konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Sigorta

Sigorta, aynı türden riskle karşı karşıya olan kişilerin belirli bir miktar para ödeyerek oluşturdukları prim havuzundan sadece o riskin gerçekleşmesi sonucu fiilen zarara uğrayanların zararını karşılamada kullanıldığı bir risk transfer sistemidir. Bina Tamamlama Sigortası, Tapu Sigortası, Gayrimenkul Sigortası, Eşya Sigortası yapıyoruz.

Oturma İzni

Taşınmazı bulunan yabancıların ikamet izni talebinde bulunması halinde taşınmazın konut olması ve bu amaçla kullanılması gerekmektedir.

Yatırım ile Türkiye Vatandaşlığı

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alabilirsiniz.

250.000$ değerinde ve üzeri gayrimenkul yatırımı yaparak Türkiye Vatandaşlığını elde edin.

Gayrimenkul, sermaye, istihdam yatırımı ile Türkiye Vatandaşlığı alın!

WhatsApp chat